אודות

נעים מאד. שמי איריס אשר – יועצת משכנתאות וכלכלת המשפחה.

תחילת הקריירה שלי היתה בתחום ההייטק וכבר בגיל 23 מצאתי את עצמי ברילוקיישן מטעם חברת הייטק בינלאומית באוסטרליה – רילוקיישן שנמשך 17 שנים.

בשנתיים האחרונות שלי באוסטרליה, ניהלתי מחלקה של מעל 100 מפתחי תוכנה מקומיים ועוד כמה מאות מפתחים בארץ ובעולם.

במהלך הקריירה שלי בהייטק שנמשכה סך הכל מעל 22 שנים, מלאתי תפקידים בכירים מול לקוחות מוסדיים בארץ ובעולם.

כל הידע העשיר שצברתי בעבודה מול ארגונים כה גדולים ובניהול פרויקטים מורכבים ותקציבי ענק, הובילו אותי למקום שבו רציתי לעשות שינוי ולנתב את היכולות שלי למקום שבו אני יכולה להשפיע על חיי אנשים ולהובילם בדרך לשינוי וצמיחה.

עם חזרתי לארץ ראיתי שניהול החיים הכלכליים אינו פשוט כפי שהכרתי בחיים באוסטרליה.

שם אין מינוס בחשבון וגם תהליך רכישת בית הינו פשוט למדי (בצעתי שם מספר עסקאות נדל״ן).

לעומת זאת, פגשתי בארץ הרבה משפחות שחיות במינוס ובחובות ורכישת דירה נראה להם יעד כה רחוק להשגה, שלא לדבר על הקושי לחסוך למטרות קטנות יותר, כמו טיול בחו״ל.

הבנתי כי ניהול החיים הכלכליים הוא לא פשוט כמו שהיה פעם (בצעירותי) והרבה יותר מורכב ממה שחוויתי עד כה בחו״ל.

בשנים האחרונות התמחיתי בייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה ואני משלבת בין שני התחומים. 

לקוחות שפונים אלי לשיפור כלכלת המשפחה שלהם יקבלו גם ייעוץ בנוגע למשכנתא שלהם, ולקוחות משכנתא שלי יקחו משכנתא שמתאימה לחיים שלהם, כלומר להכנסות, להוצאות וליעדים שלהם.

צברתי ניסיון רב בליווי משפחות בלקיחת משכנתא ומשפחות שיצאו להבראה כלכלית וליצירת שינוי משמעותי בחייהם.

עכשיו אני יודעת שאפשר להגיע ולממש מטרות, ניתן להגשים חלומות, למרות הקשיים היומיומיים.

נכון, זה לא פשוט, אך בתהליך מובנה, עם ידע מקצועי, ליווי ונסיון עשיר ניתן לסובב את הגלגל ולחיות ברווחה כלכלית – לכם ולילדיכם.

איך אני יכולה לעזור לכם?

ייעוץ ממוקד לתכנון רכישת דירה – אתם מוזמנים לבוא לפגישה אחת לבירור כל האפשרויות שלכם לרכישת דירה. בעזרת כלי סימולציה שפיתחתי בעצמי נוכל לנתב אתכם למסלול הנכון – תדעו מה מחיר הדירה המקסימאלית שתוכלו לרכוש בהינתן הון עצמי, משכנתא וכושר החזר חודשי לפי הכנסותיכם.

ליווי בלקיחת משכנתא חדשה – כולל הכרות אישית, ניתוח העיסקה שאתם רוצים לבצע, אהיה לצדכם בכל שלבי תכנון ההוצאות, בחירת הסכום הנדרש, בניית תמהיל שמתאים בדיוק לכם לצד המלצה על סוג ההחזרים החודשיים והריביות הכדאיות, כולל מו״מ מול מספר בנקים וליווי עד למעמד החתימה.

מחזור משכנתא קיימת  – ניתוח משכנתא קיימת ובדיקת כדאיות מיחזור.  אם יש כדאיות במיחזור נבצע את כל הצעדים הנדרשים בדומה ללקיחת משכנתא חדשה עד למעמד החתימות בבנק.

ישנם עוד מספר פתרונות שבהם לקיחת משכנתא על נכס קיים יכולה לסייע לכם בחיים, אם זה לצורך שיפוצים, לכיסוי חובות, להשקעה בדירה נוספת, רכישת נכס בחו״ל, לאנשים בגיל השלישי עבור פיקדון לדיור מוגן, כיסוי הלוואות, עזרה לילדים ועוד.

ליווי, ייעוץ ואימון בניהול כלכלת המשפחה –  אני אייעץ לכם באופן מקיף כיצד ניתן לנהל נכון את מערך ההוצאות שלכם, כיצד ניתן לחסוך ולהתנהל בצורה נבונה ונכונה. ניסיוני מראה שבעזרת יעוץ נכון כל אחת ואחד יכולים להצליח לצאת ממעגל המינוס והחובות, על ידי הכוונה המותאמת אישית לצרכים, למצב המשפחתי, להכנסות ולפרמטרים נוספים.

ישנו ערך מוסף כמובן גם למשפחות שלא נמצאות במצוקה אך רוצות לשגשג כלכלית ולנהל את הנכסים שלהם בצורה נבונה יותר, למשל משפחות שרוצות לתכנן פרישה ממעגל העבודה, לחיות בשקט כלכלי או מבקשות לעשות סדר וארגון בכספים שלהם.

חברה בהתאחדות יועצי המשכנתאות.

חברה באיגוד היועצים לכלכלת המשפחה.

אני מאמינה שניתן לשנות גם הרגלים הקשורים לכסף. אני פועלת מתוך יושרה מקצועית, שליחות חברתית ובעיקר מתוך אהבה לאנשים.

אני כאן עבורכם, ליצירת שקט נפשי, בטחון כלכלי והגשמה אישית.

שלכם,
איריס.