בדרך ללקיחת משכנתא חדשה למגורים או להשקעה?

היי, אני איריס, יועצת משכנתאות שעובדת רק לטובתכם ומוודאה שלא תזרקו את הכסף שלכם לבנקים!

בשיחה של כ- 10 דקות איתי אעשה לכם סדר בבלגאן ובתהליך לקיחת המשכנתא.

התקשרו אלי עכשיו לשיחה ללא התחייבות לבדיקת אפשרות לקיחת משכנתא בתנאים הטובים ביותר עבורכם!

אל תהיו פראיירים! שיפור התנאים במשכנתא יכול לחסוך לכם עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים שיישארו אצלכם בכיס.

אל תאמינו לי, בשביל זה יש לקוחות מרוצים!

למה לעבוד דווקא איתי?

מקצועיות ונסיון

לאחר ניסיון של שנים עם הבנקים הגדולים בישראל, ביחד עם המון הצלחות ולקוחות מרוצים. אעשה כל שביכולתי כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר, המקצועי ביותר והתוצאה הטובה ביותר עבורכם.

שירות ויחס אישי

אלווה אתכם יד ביד בתהליך, לא תרגישו לרגע שאתם לבד. אני אהיה שם עבורכם ואענה בסבלנות ובפשטות על כל שאלה שתעלה, כך שתרגישו שאתם נמצאים תמיד בידיים טובות, בטוחים ומרוצים.

חסכון של זמן וכסף

בלי יותר מידי הסברים או אותיות קטנות. המטרה העיקרית שלי היא לחסוך לכם כמה שיותר כסף ועל הדרך את הזמן היקר שלכם. המטרה שלי היא שתהיו מרוצים מתהליך ישר, שקוף והגון.

קשרים אישיים

במהלך השנים כמומחית לייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה צברתי את הקשרים המתאימים בכל הבנקים למשכנתאות וחברות מימון חוץ בנקאי כדי לעזור לכם משלב תכנון המשכנתה ועד לקבלת המשכנתה החסכונית ביותר עבורכם

הסיפור שלי

נעים מאד. שמי איריס אשר – יועצת משכנתאות ויועצת לכלכלת המשפחה.

תחילת הקריירה שלי הייתה בתחום ההייטק וכבר בגיל 23 מצאתי את עצמי ברילוקיישן מטעם חברת הייטק בינלאומית באוסטרליה – רילוקיישן שנמשך 17 שנים. בשנתיים האחרונות שלי באוסטרליה ניהלתי את האתר של החברה במלבורן וצברתי ידע עשיר בעבודה מול ארגונים גדולים ובניהול פרויקטים מורכבים ותקציבי ענק.
כל זה הוביל אותי למקום שבו רציתי לעשות שינוי ולנתב את היכולות שלי למקום שבו אני יכולה להשפיע על חיי אנשים, לתת מעצמי ומהידע שלי באהבה ולהובילם בדרך לשינוי וצמיחה כלכלית.

לאחר 22 שנים בתחום ההייטק, התמחיתי בייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה.
בשנים האחרונות, צברתי ניסיון רב בליווי משפחות בלקיחת משכנתא לדירה חדשה,
דירות להשקעה, מיחזור משכנתא קיימת, משכנתאות למשפרי דיור (מכירה ורכישה),
משכנתאות לזוכי מחיר למשתכן, משכנתאות לגיל השלישי (משכנתא הפוכה) ועוד.
ליוויתי אין ספור משפחות בהגשמת החלום לדירה כמו גם משפחות שיצאו להבראה
כלכלית וליצירת שינוי משמעותי בחייהם.

אז איך אני יכולה לעזור לכם?
אעזור לכם לתכנן במדויק את המשכנתא והעסקה שאתם חושבים לבצע ואלווה אתכם כל הדרך בסבך הבנקים והפרוצדורות עד לקבלת המשכנתא:

נתחיל בהכרות אישית תוך הבנת המטרות והחלומות שלכם וניתוח העסקה שאתם רוצים לבצע, אהיה לצדכם בכל שלבי תכנון ההוצאות הנלוות, קביעת הסכום הנדרש למשכנתא, אעבוד עם עו״ד שלכם בתכנון לוח התשלומים הנכון ובבדיקה שהנכס המיועד יכול להיות משועבד לבנק. כשנגיע למועד בקשת המשכנתא אני אבנה לכם תמהיל שמתאים בדיוק לכם (נבחר אחד מתוך מספר תמהילים שאכין לכם) ונדע את סוג ההחזרים החודשיים הצפויים לאורך השנים והריביות שנוכל לקבל. אני אבצע מו״מ על התמהיל והריביות מול מספר בנקים (הבנקים ייבחרו לפי סוג העסקה) ואלווה אתכם עד למעמד החתימה וקבלת הכסף ממשכנתא.


חשוב לי שתדעו שעברתי את כל ההכשרות והמבחנים הדרושים ואני חברה בהתאחדות יועצי המשכנתאות וחברה באיגוד היועצים לכלכלת המשפחה כך שאתם בידיים טובות!


אני לומדת ומתמקצעת כל הזמן בכנסים, סדנאות והשתלמויות.
אני פועלת מתוך יושרה מקצועית, שליחות חברתית ובעיקר מתוך אהבה לאנשים.
אני כאן עבורכם, ליצירת שקט נפשי, בטחון כלכלי והגשמה אישית.
מוזמנים להשאיר פרטים בטופס למטה לשיחת ייעוץ חינמית איתי.

כמו שדירה קונים רק עם עורך דין מוסמך, משכנתה לוקחים רק עם יועץ משכנתאות מוסמך.

לאיריס יש את כל התעודות שיועץ משכנתא צריך:

כלכלת המשפחה

תמונה שווה אלף מילים, במקרה הזה גם חסכון של הרבה כסף.

עוד לקוחות מרוצים:

רוצה גם לבדוק האם אפשר לחסוך עד מאות אלפי שקלים בלקיחת משכנתא עם מומחה?

מלאו פרטים לקבלת שיחת ייעוץ משכנתא בחינם וללא התחייבות!

שאלות נפוצות

בקצרה, תפקידו של יועץ המשכנתאות הוא להשיג בעבורכם את המשכנתה בתנאים הכי טובים שקיימים בשוק עבורכם.
יועץ משכנתאות מקצועי ידע ללוות אתכם לאורך כל הדרך לדירה: החל מתכנון פיננסי לרכישת הדירה, הגדרת מקורות ההון העצמי, הקצאת משאבים להוצאות הנלוות ולאורך כל חיי העסקה, עזרה בבחירת הנכס הנכון עבורכם (מבחינת מחיר, רישום הנכס וסיכונים אפשריים), עזרה בבניית לוח תשלומים נכון עבורכם ובהתאמה למשכנתא, הצגת הנתונים האישיים שלכם מול הבנקים בצורה המיטבית ביותר, הגשת הבקשה למשכנתא לבנקים הנכונים עבורכם ובהתאם לטיב העסקה, בניית תמהילים ומסלולי משכנתא ובחירת התמהיל הנכון עבורכם, ניהול מו״מ מול הבנקים וליווי מלא עד לקבלת הכסף שלכם למשכנתא.
עם יועץ מקצועי יהיה לכם ראש שקט ורגוע בתהליך המשכנתא, חיסכון בעלויות לאורך כל חיי המשכנתה, ביטחון שאתם שידיים מקצועיות ועושים את הצעדים הנכונים, חיסכון בזמן אל מול הבירוקרטיה הבנקאית, ומניעת טעויות שעלולות לעלות לכם הרבה כסף.

חשוב לזכור כי יועץ משכנתאות של הבנק הוא לא יועץ אלא הוא עובד של הבנק – ובנק הינו גוף מסחרי שמטרתו להרוויח כמה שיותר כסף. לכן, בנקאי משכנתאות ידאג קודם כל לריווחיות של הבנק ולא של הלקוחות. בנוסף, בנקאי משכנתאות מכיר רק את הבנק שבו הוא עובד ואת חוקי הבנק שלו. אין לו את האפשרות להכיר בזמן אמת מה קורה בבנקים אחרים.
לעומת זאת יועץ משכנתאות פרטי דואג רק לכם – הלקוחות. יועץ משכנתאות פרטי רואה את המשכנתה שלכם כאילו היא שלו ויילחם בכל כוחו כדי לשפר אותה. מכיוון שיועץ פרטי מתעסק יום יום בעשרות משכנתאות שמתפזרות על פני כל הבנקים (כולל גופים חוץ בנקאיים), הוא ידע לנווט אתכם לבנק הנכון שמציע ברגע הנכון את העסקה הטובה ביותר עבורכם.

הבנקים ישמחו שתלך אליהם לבד. כמובן, שאתה יכול לעשות זאת רק חשוב לדעת לפני:
אלא אם כן אתה בן של עובד בנק, אנו מעריכים מניסיון אישי שבכ- 97% מהפעמים מי שהולך לבנק לבד מקבל משכנתה הרבה יותר יקרה ממה שהיה מקבל אם היה פונה ליועץ משכנתאות פרטי. כמו כן, רוב האנשים פונים לבנק שלהם ולסניף שלהם בלבד ומפספסים הזדמנויות שפתוחות בבנקים אחרים.
יועץ מקצועי בעיקר כזה שנמצא בהתאחדות יועצי המשכנתאות ובקבוצות מקצועיות ידע לאיזה סניף כדאי לפנות אפילו באותו בנק. סניף ״רעב״ לעסקאות יהיה מוכן להוזיל את המשכנתא לעומת סניף שהגיע ליעדים שלו ולא חייב להתאמץ עבורך בנקודת הזמן שבה פנית אליו.

בעיקרון, כל מקרה לגופו, אך מהניסיון שלנו ניתן להגיע לחיסכון של עד מאות אלפי שקלים ומומלץ להתייעץ עמנו.

מוזמנים למלא את הטופס ולשאול אותנו : )