משכנתא חדשה

הגעתם לרגע הזה שחיכיתם לו שנים רבות. אתם מחליטים לרכוש בית שיהיה שלכם. זה הזמן לקבל החלטה כלכלית מורכבת ונבונה שתשפיע מעתה באופן משמעותי על מהלך חייכם בהווה ובעתיד.

היא תשפיע עמוקות על ניהול הכספים שלכם ברמה היומיומית הבסיסית והרבה מעבר לכך. היא תשפיע על כל תחום בחיים שלכם – על הקניות, הבילויים, החופשות, האירועים שחשוב לכם לתכנן ועל עוד הרבה מאד צרכים, רצונות וחלומות.

רכישת דירה זאת הוצאה ענקית למשפחה ובדרך כלל צריך מימון של הבנק (משכנתא) כדי לבצע את העסקה. המימון הינו לרוב בסכום של מאות אלפי שקלים ולפעמים אף הרבה יותר מזה. לכן, כל טעות קטנה יכולה לעלות לכם המון כסף.

חייבים להבין היטב את ההשלכות של כל החלטה. מי שפועל נכון, זוכה. מדובר בשנים רבות של החזרי תשלומים. אני ממליצה לכם לא למהר ולהחליט. התייעצו. הבינו יותר טוב מה משתלם לכם.

ייעוץ משכנתא חדשה

ייעוץ ללקיחת משכנתא חדשה כולל:

הבנה לעומק של עסקת הרכישה שאתם עומדים לבצע או ביצעתם
בחינת מצבכם הפיננסי ואפשרויות המימון העומדות לפניכם
תכנון משכנתא מלא המתחשב בהון העצמי שלכם, בהחזר החודשי הרצוי והאופטימאלי
למשפחה, מקורות המימון האפשריים, חישוב מחיר דירה מקסימאלי לרכישה, חישוב המשכנתא המקסימאלית שאתם יכולים לקחת, תכנון לוח התשלומים לאורך השנים ועוד
תכנון תמהיל אופטימאלי עבורכם
פנייה לבנקים המתאימים לעסקה שעל הפרק לקבלת אישור עקרוני למשכנתא
מו״מ מול מספר בנקים לקבלת הצעת ריביות
ניתוח הצעות הבנקים הסופיות ובחירה בבנק הנכון ללקוח
ליווי אישי עד לחתימה על מסמכי המשכנתא

ייעוץ משכנתא וליווי צמוד עד למעמד החתימה בבנק

אני אלווה אתכם לאורך כל הדרך עד לחתימה על המשכנתא, ואהיה זמינה לכל שאלותיכם.

בפגישה הראשונה אכיר אתכם היטב, כולל את הצרכים שלכם, מצבכם הכלכלי ומצב תזרים המזומנים שלכם. אעמיק ואעדכן אתכם בכל האספקטים של עסקת רכישת הדירה שאתם עומדים לבצע או כבר ביצעתם.

אם פניתם אלי עוד בשלב ההתלבטות לרכישת דירה – ננתח ביחד את האפשרויות העומדות בפניכם ואעזור לכם לקבל החלטה.

חשוב שתדעו שאין זמן מוקדם מדי לפנות לייעוץ משכנתאות. גם אם העסקה עוד לא מוחשית בעיניכם אני ממליצה לכם בחום לקחת ייעוץ שיכוון אתכם לדרך המהירה והנכונה לדירה.

בשלב ראשון נאסוף את כל המסמכים הנדרשים ולאחר שאקבל אותם אתכנן לכם מספר אפשרויות לתמהילי משכנתא. בפגישה השנייה נבחר במשכנתא האופטימאלית לכם.

אסביר לכם את המשמעויות של כל תמהיל – יש לי את הסבלנות והדרך להסביר דברים מסובכים בצורה פשוטה.

מכאן והלאה אני מובילה אתכם בדרך הנכונה למשכנתא. חשוב להבין שלכל עסקה יש את הבנק המתאים לה.

יש מגוון אתגרים בדרך למשכנתא, אבל אני אדאג לטפל ולהדריך אתכם כך שנצעד בדרך בטוחה.

אני אחסוך לכם את כל הזמן שלוקח להתנהל במו״מ מול בנקים. לבנקים שעות קבלה משלהם שלרוב לא תואמות לשעות העבודה של שכירים ועצמאיים. אני ארוץ לבנק בשבילכם, אנהל מו״מ מול פקידי המשכנתאות, אשווה כל הצעה שנקבל ולאורך כל הדרך אעדכן אתכם בדברים החשובים, לאן הגענו ומה עוד יש לנו לעשות.

ע״י שימוש במערכות המתקדמות ביותר בשוק, יש ביכולתי לנהל את המשכנתא שלכם בצורה היעילה ביותר, להשוות בין תמהילים שונים ולהבין מה עדיף לכם. כל משפחה והמשכנתא המתאימה לה.

בסוף התהליך נבחר את הבנק הנכון ביותר עבורכם וניפגש בסניף לחתימות על המשכנתא.

המלצות לקוחות ייעוץ משכנתא

"הרגשנו שהגענו לאדם הנכון ובזמן הנכון. איריס ניהלה מומ מול מספר בנקים באופן מקצועי מאוד ולא ויתרה עד שהגיע לריביות הרצויות ממש כאילו ניהלה תהליך עבור עצמה."
אדי ואודי ארד

"איריס הלכה איתנו יד ביד במבוך המשכנתא ובשום שלב לא נתנה לנו להרגיש לבד. אנחנו ממליצים על איריס בלב שלם כי אנחנו בטוחים שהיא תגרום לכם להרגיש בטוחים, מוגנים, ומרוצים!"
גל וחן כהן

"איריס הצליחה לחסוך לנו עשרות (רבות!) של אלפי שקלים לעומת ההצעה שקיבלנו מהבנק שלנו. בקיצור – שווה כל שקל."
משפחת זילברמן