תכנון פיננסי לפני רכישת דירה

רכישת דירה זאת הוצאה ענקית למשפחה ובדרך כלל תצטרכו מימון מבנק (כלומר, משכנתא) כדי לבצע את העסקה.

המשכנתא הינה לרוב בסכום של מאות אלפי שקלים ולפעמים אף הרבה יותר מזה, ולכן, כל טעות קטנה יכולה לעלות לכם המון כסף אז כמובן שחשוב לשקול היטב את ההשלכות של כל החלטה.

בלקיחת משכנתא מדובר בשנים רבות של החזרי תשלומים. גם כאן צריך להבין מה הצרכים שלכם לשנים הקרובות והאם תוכלו לעמוד בהחזרי המשכנתא.

אני ממליצה לכם לא למהר ולקפוץ לעסקה שנראית על פניה טובה, אלא לבדוק את כל מאפייני העסקה לעומק ולהתייעץ עם מומחה למשכנתאות כדי להבין אם מדובר בעסקה שמתאימה לכם.

מה כולל תכנון פיננסי ללקיחת משכנתא חדשה

הבנה לעומק של עסקת הרכישה שאתם עומדים לבצע או ביצעתם

בחינת מצבכם הפיננסי ואפשרויות המימון העומדות לפניכם

תכנון משכנתא מלא המתחשב בהון העצמי שלכם, בהחזר החודשי הרצוי והאופטימאלי למשפחה, מקורות המימון האפשריים, חישוב מחיר דירה מקסימאלי לרכישה, חישוב המשכנתא המקסימאלית שאתם יכולים לקחת, תכנון לוח התשלומים לאורך השנים ועוד

תכנון תמהיל משכנתא אופטימאלי עבורכם, כולל הבנה של הסיכונים השונים והיתרונות בכל מסלול במשכנתא. נבצע בחירה משותפת על תמהיל שמתאים לכם ואתם מרגישים איתו בנוח

פנייה לבנקים המתאימים לעסקה שעל הפרק לקבלת אישור עקרוני למשכנתא

מו״מ מול מספר בנקים לקבלת הצעת ריביות 

השוואה וניתוח של הצעות הבנקים הסופיות ובחירה בבנק הנכון ללקוח

ליווי אישי עד לחתימה על מסמכי המשכנתא

ייעוץ משכנתא וליווי צמוד עד למעמד החתימה בבנק

אני אלווה אתכם לאורך כל הדרך עד לחתימה על המשכנתא, ואהיה זמינה לכל שאלותיכם.
בפגישה הראשונה אכיר אתכם היטב, כולל את הצרכים שלכם, מצבכם הכלכלי ומצב תזרים המזומנים שלכם. אעמיק ואעדכן אתכם בכל האספקטים של עסקת רכישת הדירה שאתם עומדים לבצע או כבר ביצעתם.

אם פניתם אלי עוד בשלב ההתלבטות לרכישת דירה – ננתח ביחד את האפשרויות העומדות בפניכם ואעזור לכם לקבל החלטה.

חשוב שתדעו שאין זמן מוקדם מדי לפנות לייעוץ משכנתאות. גם אם העסקה עוד לא מוחשית בעיניכם אני ממליצה לכם בחום לקחת ייעוץ שיכוון אתכם לדרך המהירה והנכונה לדירה.

בשלב ראשון נאסוף את כל המסמכים הנדרשים ולאחר שאקבל אותם אתכנן לכם מספר אפשרויות לתמהילי משכנתא. בפגישה השנייה נבחר במשכנתא האופטימאלית לכם.

אסביר לכם את המשמעויות של כל תמהיל – יש לי את הסבלנות והדרך להסביר דברים מסובכים בצורה פשוטה.

מכאן והלאה אני מובילה אתכם בדרך הנכונה למשכנתא. חשוב להבין שלכל עסקה יש את הבנק המתאים לה.

יש מגוון אתגרים בדרך למשכנתא, אבל אני אדאג לטפל ולהדריך אתכם כך שנצעד בדרך בטוחה.

אני אחסוך לכם את כל הזמן שלוקח להתנהל במו״מ מול בנקים. לבנקים שעות קבלה משלהם שלרוב לא תואמות לשעות העבודה של שכירים ועצמאיים. אני ארוץ לבנק בשבילכם, אנהל מו״מ מול בנקאי המשכנתאות, אשווה כל הצעה שנקבל ולאורך כל הדרך אעדכן אתכם בדברים החשובים, לאן הגענו ומה עוד יש לנו לעשות.

ע״י שימוש במערכות המתקדמות ביותר בשוק, יש ביכולתי לנהל את המשכנתא שלכם בצורה היעילה ביותר, להשוות בין תמהילים שונים ולהבין מה עדיף לכם. כל משפחה והמשכנתא המתאימה לה.

בסוף התהליך נבחר את הבנק הנכון ביותר עבורכם וניפגש בסניף לחתימות על המשכנתא.

איריס אשר, יועצת משכנתאות 

הגעתם לרגע הזה שחיכיתם לו שנים רבות. אתם מחליטים לרכוש בית שיהיה שלכם. זה הזמן לקבל החלטה כלכלית מורכבת ונבונה שתשפיע מעתה באופן משמעותי על מהלך חייכם בהווה ובעתיד.

היא תשפיע עמוקות על ניהול הכספים שלכם ברמה היומיומית הבסיסית והרבה מעבר לכך. היא תשפיע על כל תחום בחיים שלכם – על הקניות, הבילויים, החופשות, האירועים שחשוב לכם לתכנן ועל עוד הרבה מאד צרכים, רצונות וחלומות.

תכנון פיננסי לפני רכישת הדירה יתן לכם שקט נפשי וביטחון. בליווי של איש מקצוע תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את הצעד הנכון ולא לוקחים סיכונים מיותרים.

מבחינה כלכלית מדובר בהוצאה הגדולה ביותר שאנו עושים בחיינו וייעוץ משכנתאות אובייקטיבי יבטיח לכם הרבה מעבר למשכנתא אופטימאלית, זה יבטיח לכם שהעסקה שתבצעו תתאים למידותיכם ואם בכל זאת ישנם סיכונים בעסקה, נוכל להתכונן לקראתם מראש.

יועץ משכנתאות מחזיק עט ומקליד במחשב נייד, היועץ מבצע תכנון פיננסי לרכישת דירה

או מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

נהניתם לקרוא? נשמח לשתוף:)